HaberlerGündemPolis, hırsızlık şüphelilerini gece lokantada çorba içerken yakaladı

Polis, hırsızlık şüphelilerini gece lokantada çorba içerken yakaladı

Eskişehir'de farklı suçlardan çok sayıda sabıkası olan ve abisinin kimliğini kullanan, aralarında bir cezaevi firarisinin de yer aldığı 3 şüpheli, son işlerinde yakayı ele verdi. Kentteki mazot hırsızlığı sonrasında çalışma başlatan polis, şüpheli 3 şahsı lokantada çorba içerken yakaladı. Emniyetteki ifadelerinin ardından 3 şüpheli, oto ve hırsızlık suçlarından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden

Polis, hırsızlık şüphelilerini gece lokantada çorba içerken yakaladı
Eskişehir'de farklı suçlardan çok sayıda sabıkası olan ve abisinin kimliğini kullanan, aralarında bir cezaevi firarisinin de yer aldığı 3 şüpheli, son işlerinde yakayı ele verdi. Kentteki mazot hırsızlığı sonrasında çalışma başlatan polis, şüpheli 3 şahsı lokantada çorba içerken yakaladı. Emniyetteki ifadelerinin ardından 3 şüpheli, oto ve hırsızlık suçlarından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden birinin cezaevi firarisi olduğu, olaylarda abisinin kimliğini kullandığı belirlendi.

Eskişehir'de önceki gece sabah saatlerinde Zafer Mahallesi'nde park halindeki bir kamyonun deposundaki mazotun çalındığı belirlendi. Verilen eşkaller doğrultusunda çalışma başlatan polis, olayı gerçekleştirenlerin kimliklerini tespit etti. Polis, ardından olayla ilgili şüpheliler C.K., U.Y. ve Ö.G.'yi takibe aldı. Polis, ardından şüpheliler C.K., U.Y. ve Ö.G.'ye, yönelik operasyon başlattı. Polis, 3 şüpheliyi kiraladıkları araçla gittikleri çevreyolu üzerindeki bir lokantada çorba içerken kıskıvrak yakaladı. Gece yarısı çorba içerken karşılarında polisi gören 3 şüpheli, daha sonra ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülerek, haklarında otodan hırsızlık suçundan işlem yapıldı.

Şahıslardan C.K.'nin üzerinde bir adet bıçak elde edilirken, Ö.G.'nin yapılan incelemesinde ise ağabeyi H.K.'nin kimliğini kullandığı tespit edildi. Ö.G.'nin yapılan güvenlik soruşturmasında cezaevi firarisi olduğu ve 5 ayrı suçtan aranma kaydının bulunduğu tespit edildi. Haklarında başka suçlardan da sabıkalarının olduğu belirlenen 3 şüpheli, emniyetteki ifadelerinin ardından oto ve evden hırsızlık suçları ile yanlış kimlik beyanında bulunmak suçundan adliyeye sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Karaismailoğlu Adıyaman'da köprülü kavşak açılışına katıldıBakan Karaismailoğlu Adıyaman'da köprülü kavşak açılışına katıldıYarıyıl tatilini fırsata çevirerek çocuklara İslam'ı anlatalımYarıyıl tatilini fırsata çevirerek çocuklara İslam'ı anlatalımSağlık çalışanının darp edilmesine tepkiSağlık çalışanının darp edilmesine tepkiMalatya'da tarihi eser niteliği taşıyan 3 tablo ele geçirildiMalatya'da tarihi eser niteliği taşıyan 3 tablo ele geçirildiVali Baruş Şehit Mehmet Kılınç Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde incelemelerde bulunduVali Baruş Şehit Mehmet Kılınç Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde incelemelerde bulundu
SIRADAKİ HABER