HaberlerGündemPolis 5 çayı için durduracak

Polis 5 çayı için durduracak

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü, yorgun sürücülerin dinlenmesini sağlamak amacıyla “Güvenli Yolculuk ve Dostluk Çayı için 5 Dakika Mola” projesini hayata geçiriyor.

Polis 5 çayı için durduracak
Karaman İl Emniyet Müdürlüğü, yorgun sürücülerin dinlenmesini sağlamak amacıyla “Güvenli Yolculuk ve Dostluk Çayı için 5 Dakika Mola” projesini hayata geçiriyor.

1 Eylül Pazartesi günü saat 14.00’de Konya-Karaman yolu 10. kilometrede açılışı yapılacak olan proje hakkında araç sürücüleri bilgilendirilecek. Projeyle ilgili olarak Emniyet’ten yapılan açıklamada, “Trafik düzeni ve güvenliğini tesis ederek, vatandaşlarımızın güvenli, rahat ve huzur içerisinde seyahat edebilmelerini sağlamak Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğümüz ile Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğümüzün öncelikli görevleri arasındadır. Karaman il merkezi ve şehirlerarası yollarda yapılan uygulamalar trafik kazalarını en asgari seviyeye indirmek için yapılmaktadır. Karaman Emniyet Müdürlüğü olarak halkımızdan isteğimiz görevli personellerimize yardımcı olması, yapılan uygulamaların kendilerinin yararına olduğunu bilmeleridir. Şehrimizde meydana gelen kazaları günlük olarak yerel gazetelerde ve internette takip ederek can ve mal kayıplarını görebilirsiniz. Her yıl binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği, iki yüz binin üzerinde vatandaşımızın yaralanıp, bunlardan birçoğunun sakat kaldığı trafik kazaları ve sonuçlarının azaltılmasına yönelik yapılan rutin çalışmaların yanında yol kullanıcılarını bilgilendirmek, yorgun sürücülerin dinlenmesini sağlamak amacı ile 'Güvenli Yolculuk ve Dostluk Çayı İçin 5 Dk Mola Projesinin' hayata geçirilmesi planlanmaktadır” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Millî Savunma Bakanı Akar Diyarbakır ve Malatya'da bulunan Ana Jet üslerini ziyaret ettiMillî Savunma Bakanı Akar Diyarbakır ve Malatya'da bulunan Ana Jet üslerini ziyaret ettiBakan Akar'dan Yunanistan'a Navtex tepkisiBakan Akar'dan Yunanistan'a Navtex tepkisiEyyüb Peygamber Makamı Çarsısı esnafı sorunlarının çözülmesini bekliyorEyyüb Peygamber Makamı Çarsısı esnafı sorunlarının çözülmesini bekliyorÇocuklar sabırsızlıkla Yaz Kur’an Kurslarının başlamasını bekliyorÇocuklar sabırsızlıkla Yaz Kur’an Kurslarının başlamasını bekliyorMuğla'da 12 günde 48 yıldırım yangınıMuğla'da 12 günde 48 yıldırım yangını
SIRADAKİ HABER