HaberlerGündemPKK/YPG'nin füzeli saldırısında bir kişi hayatını kaybetti

PKK/YPG'nin füzeli saldırısında bir kişi hayatını kaybetti

Gaziantep Valiliği, Suriye'nin El Bab kentinde PKK/YPG'lilerin düzenledikleri saldırıda bir kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

PKK/YPG'nin füzeli saldırısında bir kişi hayatını kaybetti

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, “Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti verilen El Bab /Bzaa  Um Adise köyünde (4) noktaya 15 Şubat 2021 günü saat 17.40 sıralarında füze saldırısı düzenlenmiştir. Saldırıda atılan füzelerin PKK/PYD-KCK/YPG silahlı terör örgütü kontrolünde bulunan Münbiç Bölgesinden atıldığı  değerlendirilmekte olup; Saldırı sonucu bir sivil vatandaş hayatını kaybetmiştir. Yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanmıştır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER