HaberlerGündemPKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur için Mevlid-i Şerif okundu

PKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur için Mevlid-i Şerif okundu

​13 Şubat 2021 tarihinde Gara'da, PKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur’un baba evinde kurulan çadırda Mevlid-i Şerif ve hatim duası okundu.

PKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur için Mevlid-i Şerif okundu

Sungur’un baba evinde kurulan Çadırda Covid-19 tedbirlerine riayet edilerek mevlit programı düzenlendi.

İl Müftülüğü görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunmasının ardından İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu, katledilen polis ve askerler için dua etti.

Şehitlik mertebesinin yüceliğini anlatan Kapıcıoğlunun kentteki Kur'an kursu öğrencileri ve vatandaşlar tarafından daha önce okunan 62 hatmi şerif duasını okumasıyla program sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER