HaberlerGündemPKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur için Mevlid-i Şerif okundu

PKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur için Mevlid-i Şerif okundu

​13 Şubat 2021 tarihinde Gara'da, PKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur’un baba evinde kurulan çadırda Mevlid-i Şerif ve hatim duası okundu.

PKK tarafından katledilen er Süleyman Sungur için Mevlid-i Şerif okundu

Sungur’un baba evinde kurulan Çadırda Covid-19 tedbirlerine riayet edilerek mevlit programı düzenlendi.

İl Müftülüğü görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okunmasının ardından İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu, katledilen polis ve askerler için dua etti.

Şehitlik mertebesinin yüceliğini anlatan Kapıcıoğlunun kentteki Kur'an kursu öğrencileri ve vatandaşlar tarafından daha önce okunan 62 hatmi şerif duasını okumasıyla program sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Dört takla atan araçta hafif sırık alarak kurtulduDört takla atan araçta hafif sırık alarak kurtuldu15 yıldır suya hasret Kovancılar Ovası su bekliyor15 yıldır suya hasret Kovancılar Ovası su bekliyorHAK-İŞ Genel Başkanı Arslan: Taşeron sisteminin kaldırılması büyük bir reformdurHAK-İŞ Genel Başkanı Arslan: Taşeron sisteminin kaldırılması büyük bir reformdurKış lastiği denetiminde 4 bin 768 işlem yapıldıKış lastiği denetiminde 4 bin 768 işlem yapıldıMardin’de 2020’de kaç çift evlendi, kaç çift boşandı?Mardin’de 2020’de kaç çift evlendi, kaç çift boşandı?
SIRADAKİ HABER