HaberlerGündemPKK tarafından Gara'da katledilen Aydın Köse memleketi Adıyaman'da defnedildi

PKK tarafından Gara'da katledilen Aydın Köse memleketi Adıyaman'da defnedildi

​​Irak'ın Gara Bölgesindeki mağarada PKK tarafından katledilen 13 kişiden biri olan Aydın Köse'nin (35) Memleketi Adıyaman'da toprağa verildi.

PKK tarafından Gara'da katledilen Aydın Köse memleketi Adıyaman'da defnedildi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde ikamet eden ailesinin 6 çocuğundan 4'üncüsü olan Aydın Köse Pençe Kartal-2 Harekâtında kaçırılarak alıkonulmuş daha sonra katledilen 13 kişiden biri olarak mağarada bulunmuştu.

Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taşçı tarafından Eyüp sultan Camii'nde kıldırılan cenaze namazının ardından Köse, doğum yeri olan Kahta ilçesinin Salkımbağ köyü mezarlığına sevenlerinin ve yakınlarının göz yaşları arasında defnedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER