HaberlerGündemPKK tarafından Gara'da katledilen Aydın Köse memleketi Adıyaman'da defnedildi

PKK tarafından Gara'da katledilen Aydın Köse memleketi Adıyaman'da defnedildi

​​Irak'ın Gara Bölgesindeki mağarada PKK tarafından katledilen 13 kişiden biri olan Aydın Köse'nin (35) Memleketi Adıyaman'da toprağa verildi.

PKK tarafından Gara'da katledilen Aydın Köse memleketi Adıyaman'da defnedildi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde ikamet eden ailesinin 6 çocuğundan 4'üncüsü olan Aydın Köse Pençe Kartal-2 Harekâtında kaçırılarak alıkonulmuş daha sonra katledilen 13 kişiden biri olarak mağarada bulunmuştu.

Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Taşçı tarafından Eyüp sultan Camii'nde kıldırılan cenaze namazının ardından Köse, doğum yeri olan Kahta ilçesinin Salkımbağ köyü mezarlığına sevenlerinin ve yakınlarının göz yaşları arasında defnedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMersin'de Covid-19 Dinamik Denetim Süreci uygulamaları gerçekleştirildiMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldıMalatya’da "Tematik Genel Denetim" yapıldı​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut oldu​Elazığ Umut Kervanı 174 aileye umut olduMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıMalatya'da haklarında yakalama emri bulunan 36 kişi yakalandıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttıSalgın sürecinde bakır ürünlere talep arttı
SIRADAKİ HABER