HaberlerGündemPeygamber Sevdalıları, Diyarbakır'da açık hava Mevlit etkinliği düzenleyecek

Peygamber Sevdalıları, Diyarbakır'da açık hava Mevlit etkinliği düzenleyecek

​Peygamber Sevdalıları Vakfı, Diyarbakır'da 11 Nisan Pazar günü "İnsanlığın Şifası Peygamber Sevdası" temalı açık hava etkinliği düzenleyeceklerini açıkladı.

Peygamber Sevdalıları, Diyarbakır'da açık hava Mevlit etkinliği düzenleyecek

Peygamber Sevdalıları Vakfının resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Hazreti Peygamber (sallallahu aleyhi vesellem)'i Anma ve Anlama 2021 Mevlid Etkinlikleri' kapsamında düzenlenecek 'İnsanlığın Şifası Peygamber Sevdası' temalı açık hava etkinliğimiz için 11 Nisan Pazar günü Diyarbakır Newroz Parkı Miting alanında olacağız inşallah. Hayırlara vesile olmasını diliyoruz." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER