HaberlerGündemPelin Karahan trafik kazası mı geçirdi ? sağlık durum nasıl

Pelin Karahan trafik kazası mı geçirdi ? sağlık durum nasıl

6 aylık hamile olan Pelin Karahan trafik kazası geçirdi. Bir kaç ay önce evlenen güzel yıldız Pelin Karahan'ın eğlenmek için çıktığı gecesi kabusa döndü. Pelin Karahan eşi alkol kullanınca arabayı 6 aylık hamile Pelin Karahan kullanmak zorunda kaldı ve küçük bir trafik kazası geçirdi.

Pelin Karahan trafik kazası mı geçirdi ? sağlık durum nasıl

Muhteşem Yüzyıl'ın güzeller sultanı Pelin Karahan gittikleri parti sonrası küçük bir trafik kazası geçirdi.  Anne olmak için gün sayan ünlü oyuncu ve eşi trafik kazası geçirdi.
 
Pelin Karahan ile eşi Bedri Güntay, önceki akşam bir partiye katıldı. 

Güntay mekanda alkol alınca, arabayı kullanmak Karahan'a düştü. 

Mekandan ayrıldıktan hemen sonra ikili araçlarına oturdu. 

Şöfor koltuğuna oturan 6 aylık hamile Pelin Karahan, aracı kullanmaya başladığı ilk anda ani fren yaparak öndeki araca çarpmaktan son anda kurtuldu.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER