HaberlerGündemPatenli gençler trafikte tehlike saçtı!

Patenli gençler trafikte tehlike saçtı!

Antalya’da trafikte patenli gençler büyük tehlike saçarak tırın arkasına tutunarak yolculuk eden gençler resmen ölüme meydan okudu.

Patenli gençler trafikte tehlike saçtı!

Antalya’da, trafikte tırın arkasına tutunup paten süren gençlerin tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı. Merkez Kepez ilçesi Kepez Kaymakamlığı önü Sakarya Bulvarı üzerinde 3 patenli genç, trafikte tehlikeli anlar yaşattı.

Otogara doğru giden tırın arkasına tutunan patenli gençler dakikalarca tehlikeli yolculuğa devam etti. Tehlikeye aldırmadan yolculuk yapan gençler, kamerayla saniye saniye kaydedildi. Yollarına bir süre tıra tutunarak devam eden gençler, polisin anons ikazı sonrası uzaklaşarak gözden kayboldu.

Görüntüler, dün araçta yolculuk yapan bir vatandaş tarafından çekildi.

İLGİLİ HABERLER

Yılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünYılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı
SIRADAKİ HABER