HaberlerGündemParmağı demir yüzüğe sıkışan çocuk itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı

Parmağı demir yüzüğe sıkışan çocuk itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı

Malatya'da parmağını balkondaki demir yüzüğe sıkıştıran çocuğun yardımına itfaiye ekipleri yetişti.

Parmağı demir yüzüğe sıkışan çocuk itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı

Edinilen bilgiye göre, 12 yaşındaki Onur adında erkek çocuk, evinin balkonunda oynadığı sırada parmağını balkondaki çamaşır asma demirinde bulunan demir yüzüğe sıkıştırdı.

Ailesinin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ekiplerinin intikal ettiği belirtildi. İtfaiye ekiplerinin çamaşır asma demirini kestiği ve çocuğu kesilen demirle beraber Turgut Özal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdığı kaydedildi.

İtfaiye ekiplerinin doktor gözetiminde yarım saat süren çalışmayla küçük çocuğun parmağını sıkıştığı demir yüzükten çıkardığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER