HaberlerGündemPark halindeki aracın üzerine çatıdan kar kütlesi düştü

Park halindeki aracın üzerine çatıdan kar kütlesi düştü

Bitlis merkez Kazımdirik Caddesi üzerinde park eden bir otomobilin üzerine çatıdan kar kütlesi düştü.

Park halindeki aracın üzerine çatıdan kar kütlesi düştü

Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde park eden 13 KB 133 plakalı aracın üzerine çatıdan baca ile birlikte kar kütlesi düştü. Kar kütlesinin düştüğü esnada cadde üzerinde kimsenin olmaması faciayı önledi.

1 Şubat tarihinde de Bitlis merkez Hüsrevpaşa Mahallesi Çam Sitesi mevkiinde bulunan 7 katlı bir binanın çatısında biriken tonlarca ağırlığındaki kar kütlesi vatandaşların üzerine düşmüş, olayda 3 çocuk yaralanmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER