HaberlerGündem​Palu Köylerinde Sulama İnşaatı işine ait sözleşme imzalandı

​Palu Köylerinde Sulama İnşaatı işine ait sözleşme imzalandı

​Palu Büyükdere Mikrohavzası Sulamaları İnşaatı işine ait sözleşme Devlet Su İşleri ile yüklenici firma arasında imzalandı.

​Palu Köylerinde Sulama İnşaatı işine ait sözleşme imzalandı

Elazığ Palu Büyükdere Mikrohavzası (Bozçanak Havey Mezrası, Bozçanak Hanönü Mezrası, Baltaşı) Sulamaları İnşaatı işine ait sözleşme, 31 Mart 2021 tarihinde DSİ 9. Bölge Müdür Vekili Erol Taş ile Floret Botanik İnşaat Madencilik Tekstil Gıda Turizm İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında imzalandı.

Sözleşme kapsamında; proje ile belirtilen yerleşim birimlerine ait 3 bin 860 dekar tarıma elverişli arazinin cazibeli borulu sulama şebekesi ile sulanması temin edilecek.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER