HaberlerGündem​Palu Köylerinde Sulama İnşaatı işine ait sözleşme imzalandı

​Palu Köylerinde Sulama İnşaatı işine ait sözleşme imzalandı

​Palu Büyükdere Mikrohavzası Sulamaları İnşaatı işine ait sözleşme Devlet Su İşleri ile yüklenici firma arasında imzalandı.

​Palu Köylerinde Sulama İnşaatı işine ait sözleşme imzalandı

Elazığ Palu Büyükdere Mikrohavzası (Bozçanak Havey Mezrası, Bozçanak Hanönü Mezrası, Baltaşı) Sulamaları İnşaatı işine ait sözleşme, 31 Mart 2021 tarihinde DSİ 9. Bölge Müdür Vekili Erol Taş ile Floret Botanik İnşaat Madencilik Tekstil Gıda Turizm İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında imzalandı.

Sözleşme kapsamında; proje ile belirtilen yerleşim birimlerine ait 3 bin 860 dekar tarıma elverişli arazinin cazibeli borulu sulama şebekesi ile sulanması temin edilecek.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER