HaberlerGündemPalandöken'den "yeni yılda esnaf ve sanatkârın ayağa kalkması sağlanmalı" mesajı

Palandöken'den "yeni yılda esnaf ve sanatkârın ayağa kalkması sağlanmalı" mesajı

​Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 2021'in esnaf ve sanatkârlar yılı olması gerektiğini belirterek, "Tüm esnaf camiamız adına yeni yılın hayırlı olmasını diliyorum" ifadesini kullandı.

Palandöken'den "yeni yılda esnaf ve sanatkârın ayağa kalkması sağlanmalı" mesajı

Esnafın 2021’e umutsuz bakmaması gerektiğini dile getiren Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Palandöken, 2021 yılının Türkiye’ye sağlık, esnafa da bereket getirmesi temennisinde bulundu.

Esnaf camiasına ve Türkiye’ye yeni yılın önce sağlık getirmesini dileyen Palandöken, “Bu yıl birçok olumsuz olay yaşandı. Bu olumsuzluklardan en çok etkilenen esnaf ve sanatkârlarımız, 2021 yılında yeniden ayağı kaldırılmalıdır. Bu yıl esnaf ve sanatkârın yılı olmalı. Esnafın yeniden ayağa kalkması için desteklerin arttığı ve taleplerinin tamamının karşılanabildiği bir yeni yılın olmasını, ülkemizin sağlık ve huzura kavuşmasını, esnafımızın bereketli ve bol kazançlı dönemlerine geri dönmesini diliyorum.” dedi.

"2021, pandemi sürecinin olumsuz etkilerinin silindiği, taleplerin karşılandığı ve desteklerin arttığı bir yıl olmalı"

Palandöken, "Geride bıraktığımız 2020 senesi; depremler, sel felaketleri, yangınlar ve pandemi süreci ile geçen bir yıl oldu. Dünya, ülkemiz ve esnafımız bu süreçlerin tamamından olumsuz etkilendi. Ama yine de yeni yıla yeni umutlarla bakmak, içimizi karartmamak lazım. Esnafımız da 2021 yılına umutsuz bakmamalı." ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER