HaberlerGündemPak-un grup iftar yemeği geleneğini sürdürdü

Pak-un grup iftar yemeği geleneğini sürdürdü

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan PAK-UN Grup her yıl düzenlediği iftar yemeği geleneğini bu yıl da sürdürdü.

Pak-un grup iftar yemeği geleneğini sürdürdü
Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan PAK-UN Grup her yıl düzenlediği iftar yemeği geleneğini bu yıl da sürdürdü.

    Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesisleri'nde verilen iftar yemeğinde Pak-Un Grup yönetim kurulu başkanı Turgay Durgun, Başkan Yardımcıları Tuncay ve İlkay Durgun Pak-Un bünyesinde çalışan personel ve ailesi ile bir araya gelerek manevi bir iftar yaşadı.

    İftar yemeğinin peşinden edilen duadan sonra bir konuşma yapan Pak-Un Grup Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durgun, "Pak-Un Grup olarak kalite ve hizmeti ilke edinerek 1996 yılında hizmete başladı. Grubumuzun misyonu kendi sektörel alanında yeni fikir ve girişimlerle değişik açılımların oluşmasını sağlamak, güçlü ve dinamik yapısıyla değişen dünya görüşlerine uyum sağlamaktır. Bizler Pak-un grup olarak sadece işlerimizde ticareti değil sosyal etkinliklerle, iftar yemekleri ve değişik aktivitelerle personelimizle bir araya gelip 1 yılın yorgunluğunu aileleri ile birlikte çıkarmaktır. Bu yılda geleneksel iftarımızı verdik. Allahım kabul etsin diyoruz.Şimdiden Ramazan Bayramı'nın İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah'tan diliyorum." dedi.

İLGİLİ HABERLER

BATÜ öğrencisi Polonya’da şampiyon olduBATÜ öğrencisi Polonya’da şampiyon olduSibirya soğuklarında hareket halindeki araçlar dondu, ısınmak için zorlanan araç alev aldıSibirya soğuklarında hareket halindeki araçlar dondu, ısınmak için zorlanan araç alev aldıAdıyaman'da kapalı köy ve mezra yollarını açma çalışmaları devam ediyorAdıyaman'da kapalı köy ve mezra yollarını açma çalışmaları devam ediyorDiyarbakır’da 400 bin TL değerinde tarihi eser satmaya çalışanlar yakalandıDiyarbakır’da 400 bin TL değerinde tarihi eser satmaya çalışanlar yakalandıŞanlıurfa'da sosyal medya operasyonu: 7 gözaltıŞanlıurfa'da sosyal medya operasyonu: 7 gözaltı
SIRADAKİ HABER