HaberlerGündemÖzürlü hasta önce doktorunu öldürdü, sonra intihar etti

Özürlü hasta önce doktorunu öldürdü, sonra intihar etti

Filipinler'in Cebu şehrinde bir hastanede tedavi gören 72 yaşındaki emekli gemici, önce 45 yaşındaki doktorunu öldürdü, ardından intihar etti. Soruşturmayı yürüten polisin açıklamasına göre, geçen yıl aralık ayında ameliyat olan söz konusu hasta, ameliyattan sonra bir daha yürüyemedi. Yürüyemediği için doktorunu suçlayan hastanın bu yüzden cinayeti işlediği ifade edili. Hastanın doktorunu hangi yöntemle öldürdüğü ve nasıl intihar ettiği ise açıklanmadı.

Özürlü hasta önce doktorunu öldürdü, sonra intihar etti
Filipinler'in Cebu şehrinde bir hastanede tedavi gören 72 yaşındaki emekli gemici, önce 45 yaşındaki doktorunu öldürdü, ardından intihar etti.
Soruşturmayı yürüten polisin açıklamasına göre, geçen yıl aralık ayında ameliyat olan söz konusu hasta, ameliyattan sonra bir daha yürüyemedi. Yürüyemediği için doktorunu suçlayan hastanın bu yüzden cinayeti işlediği ifade edili. Hastanın doktorunu hangi yöntemle öldürdüğü ve nasıl intihar ettiği ise açıklanmadı.

İLGİLİ HABERLER

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı
SIRADAKİ HABER