HaberlerGündemÖzlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Bingöl Özlüce Barajı'nın onarımı için Elazığ DSİ 9'uncu Bölge Müdürlüğü ile yüklenici firma arasında sözleşme imzalandı.

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Bingöl Özlüce Barajı Onarımı işine ait sözleşme, 23 Aralık 2020 tarihinde DSİ 9'uncu Bölge Müdürlüğü ile yüklenici mühendislik firması arasında imzalandı.

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Özlüce Barajı onarımı işine ait sözleşme kapsamında; bin 500 metrekare dolusavak radyal kapakların epoksi boya ile boyanması, 200 m radyal kapakların contalarının değiştirilmesi, 4 adet kaldırma tertibatının bakım ve onarımının yapılması, bir adet konik vana onarımı, bir adet sürgülü vana onarımı ve çeşitli demir işleri yapılacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER