HaberlerGündemÖzlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Bingöl Özlüce Barajı'nın onarımı için Elazığ DSİ 9'uncu Bölge Müdürlüğü ile yüklenici firma arasında sözleşme imzalandı.

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Bingöl Özlüce Barajı Onarımı işine ait sözleşme, 23 Aralık 2020 tarihinde DSİ 9'uncu Bölge Müdürlüğü ile yüklenici mühendislik firması arasında imzalandı.

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Özlüce Barajı onarımı işine ait sözleşme kapsamında; bin 500 metrekare dolusavak radyal kapakların epoksi boya ile boyanması, 200 m radyal kapakların contalarının değiştirilmesi, 4 adet kaldırma tertibatının bakım ve onarımının yapılması, bir adet konik vana onarımı, bir adet sürgülü vana onarımı ve çeşitli demir işleri yapılacak.

İLGİLİ HABERLER

AİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldı
SIRADAKİ HABER