HaberlerGündemÖzlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Bingöl Özlüce Barajı'nın onarımı için Elazığ DSİ 9'uncu Bölge Müdürlüğü ile yüklenici firma arasında sözleşme imzalandı.

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Bingöl Özlüce Barajı Onarımı işine ait sözleşme, 23 Aralık 2020 tarihinde DSİ 9'uncu Bölge Müdürlüğü ile yüklenici mühendislik firması arasında imzalandı.

Özlüce Barajı'nın onarımı için imzalar atıldı

Özlüce Barajı onarımı işine ait sözleşme kapsamında; bin 500 metrekare dolusavak radyal kapakların epoksi boya ile boyanması, 200 m radyal kapakların contalarının değiştirilmesi, 4 adet kaldırma tertibatının bakım ve onarımının yapılması, bir adet konik vana onarımı, bir adet sürgülü vana onarımı ve çeşitli demir işleri yapılacak.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER