HaberlerGündemOtomobilin iki dakikada çalınması kamerada

Otomobilin iki dakikada çalınması kamerada

Küçükçekmece'de sahibinin 3 gün önce aldığı otomobil park halinde iken çalındı. Otomobili 2 dakikada çalan şüpheliler ise güvenlik kameralarına yakalandı.

Otomobilin iki dakikada çalınması kamerada
Küçükçekmece'de sahibinin 3 gün önce aldığı otomobil park halinde iken çalındı. Otomobili 2 dakikada çalan şüpheliler ise güvenlik kameralarına yakalandı.

Olay Yenimahalle Sali Tamcı Sokak üzerinde 2 gün önce sabaha karşı yaşandı. 3 gün önce 60 bin liraya aldığı otomobili evinin önüne park eden Nuhi Erol, hırsızlık şokuyla karşılaştı.
Sabah işe gitmek için otomobiline giden Nuhi Erol otomobilinin yerinde olmadığını fark etti. Çevredeki işyerlerinin kameralarını inceleyen Erol, aracının çalındığını gördü. Gözüne kestirdikleri otomobili 2 dakikada çalan hırsızlar ise kayıplara karıştı. Otomobilin çalınma anı çevredeki kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Görüntülerde; Nuhi Erol’un yeni aldığı otomobili hedef seçen 2 şüpheli önce etrafı gözetliyor. Çevrede kimsenin bulunmadığından emin olan şüphelilerden biri, elindeki sert cisimle otomobilin sağ ön camını kırarak aracın içine giriyor. Diğer şüphelinin gözcülük yapmaya devam ettiği görüntülerde aracın içindeki şüpheli 2 dakikalık uğraşın ardından otomobili çalıştırıyor. Bunun üzerine gözcülük yapan diğer şüpheli de otomobile binerek olay yerinden otomobiller kaçıyor.


Polis, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.


İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı
SIRADAKİ HABER