HaberlerGündemOtomobilden hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Otomobilden hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te otomobilden hırsızlık yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınan ve çok sayıda suç kaydı bulunan zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.

Otomobilden hırsızlık yapan şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip ilçesi Fevzi Paşa Mahallesi'nde bir otomobilden hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen ve çok sayıda suç kaydı bulunan C.K. düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Öte yandan, Şahinbey ilçesi Esentepe Mahallesinde bir evde çalıntı malzeme bulunduğunun tespit edilmesi üzerine evde yapılan aramada, bir adet kurusıkı tabanca, tablet, yazıcı, akü, hoparlör, modem, oto teybi, telsiz ve benzeri çok sayıda çalıntı elektronik malzeme ele geçirildi.

Malzemelere el konulurken A.F.T. isimli şüpheli ise gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER