HaberlerGündemOtomobil köprüden dereye yuvarlandı: Bir yaralı

Otomobil köprüden dereye yuvarlandı: Bir yaralı

Siirt’te otomobilin köprüden dereye yuvarlanması sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.

Otomobil köprüden dereye yuvarlandı: Bir yaralı

Kaza, Siirt Merkeze Bağlı Kavaközü köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 56 AC 274 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu köprüden dere yatağına yuvarlandı.

Meydana gelen kazada, ismi öğrenilemeyen araç sürücüsü yaralandı. 112 Acil servis ekibinin olay yerinde yaptığı ilk müdahale sonrası Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan araç sürücüsünün hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER