HaberlerGündemOtogarlarda ek servisler de doldu

Otogarlarda ek servisler de doldu

Ramazan Bayramı'na 2 gün kala otogarlarda bayram yoğunluğu başladı. Fazla yolcu olmasından dolayı ek servisler konulan Gaziantep otogarında ikinci ek servisler de doldu.

Otogarlarda ek servisler de doldu
Ramazan Bayramı'na 2 gün kala otogarlarda bayram yoğunluğu başladı. Fazla yolcu olmasından dolayı ek servisler konulan Gaziantep otogarında ikinci ek servisler de doldu.

    Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala vatandaşlar bayram tatiline gitmek için memleketlerine gitmeye başladı. Gaziantep Otogarı'nda da her bayram olduğu gibi bayram yoğunluğu devam ediyor. Memleketlerine gitmek isteyen vatandaşlar bir ay öncesinden bilet aldıklarını dile getirirken, yetkililer ise koydukları ek seferlerin de dolduğunu belirtti. Feridun Korhan isimli bir yolcu, "Malatya'ya gidiyorum. Antep'te öğrenciyim. Biletimi bir hafta önceden aldım. 3 kişilik yer kalmıştı. Bileti zor buldum. Başka güne bilet vermiyorlardı." dedi. Erzurum'a giden Erhan Çomaklı isimli bir yolcu ise bir ay önceden bilet aldığını söyledi.

    Otogardaki yoğunluğa dikkat çeken Ercan Babur isimli bir firma yetkilisi ise "Her bayram olduğu gibi bu bayram da otogarlar dolup taşıyor. Vatandaşlar bilet bulmada zaman zaman sıkıntı çekiyor. Batıdan geliş yoğun, bayram sonrası da batı dönüşlerimiz dolu. İnsanların mağduriyet yaşamaması için ek servisler düzenledik." dedi.

    Bayramda otobüslere rağbet çok olduğu için ek servisler koyduklarını belirten Mecit Yıldızhan isimli bir firma yetkilisi de, "Açılan ek servislerimiz de doldu. İşletmeciler şuanda üçüncü ilaveleri açmak üzereler. Vatandaşların perişan olmaması için ek servisler açıldı. Doluluk oranları şuanda yüzde 100 oranında. Allah kaza, bela vermesin. Bu bayramı inşallah kazasız, belasız atlatırız." diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep’teki elektrik kesintilerine tepkiler sürüyorGaziantep’teki elektrik kesintilerine tepkiler sürüyorMalatya'da uyuşturucu ticareti yapmaktan bir kişi tutuklandıMalatya'da uyuşturucu ticareti yapmaktan bir kişi tutuklandıMalatya'da haklarında hüküm bulunan 32 kişi yakalandıMalatya'da haklarında hüküm bulunan 32 kişi yakalandıAnkara'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden bin 315 kişiye ceza verildiAnkara'da sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden bin 315 kişiye ceza verildiBağlar'da yeni yerleşim yerlerinin sorunları çözülüyorBağlar'da yeni yerleşim yerlerinin sorunları çözülüyor
SIRADAKİ HABER