HaberlerGündemOtobüste valiz içinde 5 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Otobüste valiz içinde 5 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yolcu otobüsünde yapılan aramada valiz içerisine gizlenmiş halde 5 kilo 850 gram esrar maddesi ele geçirildiği bildirildi.

Otobüste valiz içinde 5 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Emniyet açıklamasında, uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, elde edilen bilgiler doğrultusunda Diyarbakır çıkışında durdurulan şehirlerarası otobüsteki şahsın üzerinde ve valizinde arama yapıldığı ifade edildi.

Yapılan aramada, valiz içerisinde bir parça halinde 5 kilo 850 gram esrar maddesi ele geçirildiği aktarılan açıklamada, konu ile ilgili bir şüphelinin gözaltına alındığı belirtildi.

100 kaçak cep telefonu ele geçirildi

Bir diğer açıklamada ise Meyan Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde iki şahsın ellerindeki çantalarda yapılan aramada 100 gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildiği, 2 şüpheli hakkında adli işlem yapıldığı kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER