HaberlerGündemOto hırsızlık çetesi yakalandı

Oto hırsızlık çetesi yakalandı

Batman’da otomobil hırsızlığı çetesine yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonlarda 5 şüpheli çalınan yedi otomobille birlikte yakalandı.

Oto hırsızlık çetesi yakalandı

Batman’da farklı yerlerden çaldıkları araçlarla hırsızlık yaptıkları belirtilen 5 kişilik çete, polis tarafından teknik ve fiziki takip sonrası düzenlenen operasyonla yakalandı.

Çalıntı yedi araçla birlikte yakalanan şüpheliler, İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER