HaberlerGündemOsmaniye'de gençlik şöleni düzenlendi

Osmaniye'de gençlik şöleni düzenlendi

Osmaniye’de, Fatih Eğitim Kültür ve Gençlik Derneği (Fatihhan) tarafından gençlik şöleni düzenlendi.

Osmaniye'de gençlik şöleni düzenlendi
Osmaniye’de, Fatih Eğitim Kültür ve Gençlik Derneği (Fatihhan) tarafından gençlik şöleni düzenlendi.

Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi’ndeki programda konuşan Fatihhan Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kılıçaslan, derneğe bağlı 5 gençlik merkezi bulunduğunu söyledi. Öğrencilerin sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunabilecekleri, okul dışındaki zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirebilecekleri alanlar oluşturmak için çalıştıklarını ifade eden Kılıçarslan, “Geleceğimiz olan gençlerin helal dairedeki isteklerini imkânlarımız ölçüsünde yerine getirmeye devam edeceğiz. Yarının sahipleri olan gençlerden beklentimiz; ailesine, vatanına, milletine bağlı milli ve manevi değerlerle donatılmış bireyler olmaları.” diye konuştu.

‘Osmaniye Kurtuluş Savaşı’ konulu şiir okuma yarışması birincisi Mustafa Yılmaz’ın şiir dinletisi, tiyatro ve semah gösterilerinin yer aldığı şölende, Mustafa Furkan ve Grup Rock konser verdi. Programda Halı Saha Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan Arslanlar takımına kupa ve hediyeleri verildi.

Etkinliğe destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Aktif Gazeteciler Cemiyeti ve Hoşgörü Eğitim Kurumları’nın temsilcilerine de teşekkür plaketi verildi.

İLGİLİ HABERLER

Çöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyorTürkiye'de Coronavirus kaynaklı günlük can kaybı ve vaka sayısında düşüş sürüyor
SIRADAKİ HABER