HaberlerGündemOsmaniye Belediyesi Ramazan Bayramı'na hazır

Osmaniye Belediyesi Ramazan Bayramı'na hazır

Osmaniye Belediyesi vatandaşların Ramazan Bayramı'nı rahat ve huzurlu bir şekilde idrak edebilmesi için gerekli tedbirleri aldı.

Osmaniye Belediyesi Ramazan Bayramı'na hazır
Osmaniye Belediyesi vatandaşların Ramazan Bayramı'nı rahat ve huzurlu bir şekilde idrak edebilmesi için gerekli tedbirleri aldı.

Ramazan Bayramı süresince belediye birimleri içerisinde nöbetçi ekipler oluşturuldu. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısı ile halkımızın huzurlu ve sorunsuz bir bayram geçirmesi için bütün tedbirlerin alındığını kaydetti. Başkan Kara, Osmaniye Belediyesi'nce Asri Mezarlığa ücretsiz otobüs seferleri yapılacağını, otobüslerin arefe gününden başlayarak bayram süresince vatandaşların hizmetinde olduğunu bildirdi. Başkan Kara, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce camiler başta olmak üzere, sokak ve caddelerin temizliğinin düzenli olarak sürdürüleceğini ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gıda ve fiyat denetimlerinin bayram süresince yapılacağını ifade etti.
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara vatandaşlarımızın bayram süresince belediye hizmetleri talep ve şikayetlerini 0328 440 00 80 numaralı çağrı merkezine iletmelerini istedi.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji'den Güneydoğu için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den Güneydoğu için kar yağışı uyarısıAlmanya Dışişleri Bakanı Maas'tan Türkiye ziyareti öncesi mesajAlmanya Dışişleri Bakanı Maas'tan Türkiye ziyareti öncesi mesajVan'da "Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık" kampanyasıVan'da "Gıdanı Koru Sofrana Sahip Çık" kampanyasıMalatya-Sivas ulaşımını rahatlatacak yol tamamlandıMalatya-Sivas ulaşımını rahatlatacak yol tamamlandıİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyorİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor
SIRADAKİ HABER