HaberlerGündemOrtaköy'ü 22 kişilik ekip temizliyor

Ortaköy'ü 22 kişilik ekip temizliyor

Aksaray'ın Ortaköy ilçesinde temizlik işleri, Belediye Temizlik İşleri'nde görevli 22 kişilik ekip tarafından yapılıyor.

Ortaköy'ü 22 kişilik ekip temizliyor
Aksaray'ın Ortaköy ilçesinde temizlik işleri, Belediye Temizlik İşleri'nde görevli 22 kişilik ekip tarafından yapılıyor.

Ortaköy Belediyesi çürüyen, yıpranan ve zarar gören çöp bidonlarına bakım yaparken yeni bidonlar almak suretiyle cadde ve sokaklara çöp bidonları yerleştiriyor. Belediye Temizlik İşleri Müdürü Yüksel Bayrak, "22 kişilik ekibimizle Ortaköy'ü daha temiz bir ilçe yapmak amacıyla elimizden geldiğince gayret gösteriyoruz. Çöp bidonlarımızın birçoğunu bakım ve onarımdan geçirdik, çöp bidonu olmayan alanlara da yeni aldığımız bidonlardan koyuyoruz." dedi.

Perşembe günü gece 23.00'e kadar çalıştıklarını söyleyen Bayrak, "Perşembe günü elbise, peynir, karpuz ve sebze pazarımızı sırasıyla temizliyor ardından da itfaiye ile yıkıyoruz. Her şey daha temiz bir Ortaköy için." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER