HaberlerGündemOrmanda kafası taşla ezilerek öldürülen kişinin cenazesi ailesine teslim edildi

Ormanda kafası taşla ezilerek öldürülen kişinin cenazesi ailesine teslim edildi

Gaziantep'te 4 gündür kayıp olan ve ormanda kafası taşla ezilmiş halde ölü olarak bulunan Mesut Oğultekin’in cenazesi otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere ailesine teslim edildi.

Ormanda kafası taşla ezilerek öldürülen kişinin cenazesi ailesine teslim edildi

Şahinbey ilçesinde yaşayan, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekskavatör operatörü olarak çalışan ve 4 gün önce evden çıkan Oğultekin'in (33) eve dönmemesi üzerine eşi ve yakınları durumu polis ve jandarmaya bildirerek kayıp başvurusunda bulundu. Başvuru üzerine Oğultekin'in bulunması için jandarma ve polis ekipleri tarafından arama çalışması başlatıldı.

Dün gece ilçenin Geneyik Mahallesinde bulunan ormanlık alanda yerde hareketsiz yatan bir erkeğin olduğunu gören vatandaşlar durumu jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Bölgeye gelen sağlık ve jandarma ekipleri yaptıkları incelemede, taşla kafası ezilen Oğultekin’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından Oğultekin'in cenazesi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Oğultekin’in cenazesi otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından defnedilmek üzere ailesine teslim edildi.

Oğultekin'i öldüren kişi ya da kişilerin bulunması için geniş çaplı çalışma başlatıldığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER