HaberlerGündemOnline yapılacak Siyer Yarışması’na başvurular devam ediyor

Online yapılacak Siyer Yarışması’na başvurular devam ediyor

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından "O'nu Oku, O'nu Yaşa" temasıyla her yıl düzenlenen Siyer Yarışması, bu sene pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecek.

Online yapılacak Siyer Yarışması’na başvurular devam ediyor

Coronavirus salgını nedeni ile bu yıl online olarak yapılacak Siyer Yarışması'nda derece yapanlara drone, laptop, tablet, bisiklet, altın gibi çeşitli hediyeler verilecek.

Amaçlarının Hazreti Muhammed'in (Sallallahu Aleyhi Vesellem) hayatının, hayatlara tatbik edilebilmesini sağlamak olduğunu belirten Peygamber Sevdalıları Vakfı Aksaray İl Temsilcisi Muhammed Altun, sınava kayıtların ücretsiz gerçekleştirileceğini kaydetti.

"Vakıf olarak 10 yıldır Siyer Yarışması gerçekleştiriyoruz, nasip olursa bu yıl Siyer Yarışmasını salgın nedeni ile online olarak gerçekleştireceğiz." diyen Altun, "Bu yıl sınava başvuru ve giriş ücretsiz olacak. Katılımcılar, internet üzerinden https://peygambersevdalilari.com/ sitesini ziyaret ederek başvurularını gerçekleştirebilirler, aynı zamanda yine aynı adresten sınava hazırlanılacak kitabı indirebilirler. Bu pandemi sürecinde de bu sınava vatandaşlarımız ailece hazırlanabilirlerse daha güzel olacağını düşünüyorum. Kitabı fiziki olarak eline alıp sınava çalışmak isteyenler ise yine internet üzerinden https://www.kitapbahcesi.com/ adresinden temin edebilirler." ifadelerini kullandı.

Altun, Aksaray'da yarışmayla ilgili bilgi almak isteyenlerin 0536 010 0321 ve 0532 612 0921 numaralı telefonlardan kendilerine ulaşabileceklerini kaydetti.

İLGİLİ HABERLER

AİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMeteoroloji'den 10 il için çığ uyarıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldıSERKA yönetim kurulu toplantısı Ağrı’da yapıldı
SIRADAKİ HABER