HaberlerGündemOnkoloji Konukevi misafirleri Konya"yı gezdi

Onkoloji Konukevi misafirleri Konya"yı gezdi

Uzun tedavileri sürelerince Yenimahalle Belediyesi’nin hizmete sunduğu Onkoloji Konukevi’nde yatılı misafir olan hasta ve hasta yakınları, sıkıntılarını Konya gezisiyle giderdi. Yenimahalle Belediyesi ve hayırsever Çiğdem Kuzucu tarafından organize edilen günü birlik Konya gezisinde hasta ve hasta yakınları moral depolarken, ilk kez geldikleri Konya’yı da meraklı gözlerle keşfetti.Konukevinde kalan 40 hasta ve yakınları Mevlana Şehri’ni gezintiye çıkarak tüm tarihi mekânları gönüllerince gezdi.

Onkoloji Konukevi misafirleri Konya"yı gezdi
Uzun tedavileri sürelerince Yenimahalle Belediyesi’nin hizmete sunduğu Onkoloji Konukevi’nde yatılı misafir olan hasta ve hasta yakınları, sıkıntılarını Konya gezisiyle giderdi. Yenimahalle Belediyesi ve hayırsever Çiğdem Kuzucu tarafından organize edilen günü birlik Konya gezisinde hasta ve hasta yakınları moral depolarken, ilk kez geldikleri Konya’yı da meraklı gözlerle keşfetti.
Konukevinde kalan 40 hasta ve yakınları Mevlana Şehri’ni gezintiye çıkarak tüm tarihi mekânları gönüllerince gezdi. Mevlana Türbesi, Şems-i Tebriz Türbesi ve Tarihi Konya Çarşıları’nı gezerek keyifli bir gün geçiren misafirler, Konya’ya hayran kaldıklarını dile getirdi.
Yol boyunca oyun havaları eşliğinde eğlenerek güzel bir yolculuk geçiren misafirler, Konya yöresine has yiyecekleri tadarak, alışveriş yaptı.

YENİMAHALLE BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR

Türkiye’nin dört bir yanından gelen hasta ve hasta yakınları, Konya gezisi için Yenimahalle Belediyesi ve Çiğdem Kuzucu’ya teşekkür ederken, “Yenimahalle Belediye Başkanımız Fethi Yaşar, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyor, Başkanımızın desteğini hep yanımızda hissediyoruz. Çiğdem Hanım ve Başkanımızın bizleri düşünerek bu geziyi düzenlemesi bizi çok mutlu etti” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER