HaberlerGündemÖnce Eşini Öldürdü Sonra İntihar Etti

Önce Eşini Öldürdü Sonra İntihar Etti

Zonguldak’ta, dün akşam saatlerinde eşini vurup sonra intihar eden adamın cenazesi köyünde defnedildi.

Önce Eşini Öldürdü Sonra İntihar Etti
Zonguldak’ta, dün akşam saatlerinde eşini vurup sonra intihar eden adamın cenazesi köyünde defnedildi.

Mithatpaşa Mahallesi’nde ikamet eden üç çocuk babası 56 yaşındaki Cevat Kart, 46 yaşındaki eşi Leyla Kart’ı av tüfeğiyle öldürüp sonra kendi hayatına son vermişti. 12 yaşındaki kızları Ayşenur’un gözleri önünde yaşanan olayın ardından diğer çocukları Ümit ve Halit de anne ve babasının tabutları başından ayrılmadı.

Merkeze bağlı Olukyanı köyünde evlerine getirilen karı kocanın cenazeleri bir süre köy evinde bekletildi. Ayşenur, Ümit ve Halit de yakınlarının desteğiyle güçlükle ayakta durabildi. Cenaze namazları kılınan karı kocanın tabutları köydeki aile kabristanlığına defnedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER