HaberlerGündemÖmür Gedik Volkan'ı zehirlemek istiyorum

Ömür Gedik Volkan'ı zehirlemek istiyorum

Fenerbahçe"nin file bekçisi Volkan Demirel"ın sokak köpekleriyle ilgili sözlerine hayvan severlerden büyük tepkiler geldi.

Ömür Gedik Volkan'ı zehirlemek istiyorum

Ünlü şarkıcı, sinema eleştirmeni ve hayvan dostu Ömür Gedik, kişisel Twitter hesabından tecrübeli eldivenin yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

“VOLKAN"I ZEHİRLEMEK İSTİYORUM”
 Hayvanlara olan düşkünlüğüyle tanınan Ömür Gedik, “Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel"i zehirlemek istiyorum… Zehirlenmesini istediği köpekler adına…” sözlerini kullandı. Volkan, maç sonrasında “Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin. Yoksa olmayacak, bana kalacak bu iş. Ben de ceza alırım diye korkuyorum.” demişti.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER