HaberlerGündemÖlüme terk edilen 146 düzensiz göçmen kurtarıldı

Ölüme terk edilen 146 düzensiz göçmen kurtarıldı

Yunanistan polisi tarafından Türkiye Karasularına geri itilen düzensiz göçmenler, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.

Ölüme terk edilen 146 düzensiz göçmen kurtarıldı

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Çanakkale'in Ayvacık ilçesi açıklarında 20, İzmir'in Dikili ve Karaburun açıklarında 49, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi açıklarında 44, Aydın'ın Didim ilçesi açıklarında 22 ve Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında 11 olmak üzere toplamında 146 düzensiz göçmenin kurtarıldığını açıkladı.

Düzensiz göçmenlerin Yunanistan unsurları tarafından Türkiye Karasularına geri itildiği belirtildi.

İzmir'in Karaburun ilçesi açıklarında lastik bot içerisindeki 24 düzensiz göçmenin kurtarıldığı ve 2 göçmen kaçakçısının ise gözaltına alındığı belirtildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER