HaberlerGündemOktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Oktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Konuk olduğu program esnasında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Oktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

"Siber Güvenlik Haftası" dolayısıyla düzenlenen programda konuştuğu sırada rahatsızlanan Oktay, rahatsızlığının nedeninin yorgunluk ve uykusuzluk olduğunu söyledi.

Oktay sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: "Bugün yorgunluk ve uykusuzluk kaynaklı kısa süreli bir rahatsızlık geçirdim. Hamdolsun iyiyim. Başta Sn. Cumhurbaşkanımız ve Sn. Sağlık Bakanımız olmak üzere; telefonla, mesajla ve sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dilek ve dualarını ileten herkese gönülden teşekkür ediyorum."

İLGİLİ HABERLER

Buz gibi havanın yaşandığı Ankara'da kısıtlama sessizliğiBuz gibi havanın yaşandığı Ankara'da kısıtlama sessizliğiMalatya'da çeşitli suçlardan 4 kişi tutuklandıMalatya'da çeşitli suçlardan 4 kişi tutuklandıMardin’de bir PKK mensubu daha teslim olduMardin’de bir PKK mensubu daha teslim olduGöktaş: "Artık hep yerlerde sürünmelidir ABD askeri!"Göktaş: "Artık hep yerlerde sürünmelidir ABD askeri!"İstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyorİstanbul'da barajlardaki su seviyesi yükseliyor
SIRADAKİ HABER