HaberlerGündemOktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Oktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Konuk olduğu program esnasında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Oktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

"Siber Güvenlik Haftası" dolayısıyla düzenlenen programda konuştuğu sırada rahatsızlanan Oktay, rahatsızlığının nedeninin yorgunluk ve uykusuzluk olduğunu söyledi.

Oktay sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: "Bugün yorgunluk ve uykusuzluk kaynaklı kısa süreli bir rahatsızlık geçirdim. Hamdolsun iyiyim. Başta Sn. Cumhurbaşkanımız ve Sn. Sağlık Bakanımız olmak üzere; telefonla, mesajla ve sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dilek ve dualarını ileten herkese gönülden teşekkür ediyorum."

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER