HaberlerGündemOktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Oktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Konuk olduğu program esnasında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Oktay'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

"Siber Güvenlik Haftası" dolayısıyla düzenlenen programda konuştuğu sırada rahatsızlanan Oktay, rahatsızlığının nedeninin yorgunluk ve uykusuzluk olduğunu söyledi.

Oktay sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: "Bugün yorgunluk ve uykusuzluk kaynaklı kısa süreli bir rahatsızlık geçirdim. Hamdolsun iyiyim. Başta Sn. Cumhurbaşkanımız ve Sn. Sağlık Bakanımız olmak üzere; telefonla, mesajla ve sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dilek ve dualarını ileten herkese gönülden teşekkür ediyorum."

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER