HaberlerGündemOktay'dan CHP'ye tepki: İftira ile gündem değiştiriyorlar

Oktay'dan CHP'ye tepki: İftira ile gündem değiştiriyorlar

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP'nin "iftira ile gündem değiştirdiği" değerlendirmesinde bulunarak "Yapay gündem ile toplumumuzu kutuplaştırmaya çalışıyor. Kendisine verilen görev ve aldığı talimat bu yönde çünkü." dedi.

Oktay'dan CHP'ye tepki: İftira ile gündem değiştiriyorlar

Oktay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

CHP 'Gündem Değiştirmekten' bahsediyordu ya...

Eski(meyen) alışkanlıklarının yeniden tedavüle çıkmasına karşı bir şey yap(a)mamanın ezikliği ile (kadına şiddet, taciz ve tecavüz olayları, başörtüsü gibi kadınları giyim tarzı ile ötekileştirme, Türkçe ezan, vb.), şimdi ustası olduğu oyunu tekrar sahneliyor:

İftira ile GÜNDEM DEĞİŞTİRiYOR...

Oluşturmayı arzu ettiği yapay gündem ile toplumumuzu KUTUPLAŞTIRMAYA çalışıyor.

Kendisine verilen görev ve aldığı talimat bu yönde çünkü...

MİLLETİMİZ bu oyunu görür ve bozar.

Kadın hakları konusunda Türkiye'de zihniyet dönüşümünü gerçekleştiren Cumhurbaşkanımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın her konuda sonuna kadar Kadınların yanında olduğunu Milletimiz çok iyi bilir.

Kimse, Milletçe birlik, beraberlik ve dayanışmamızı bozamaz.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladıDiyarbakır'da kar ile mücadele çalışmaları devam ediyorDiyarbakır'da kar ile mücadele çalışmaları devam ediyorDonarak şehit olan 120 Vanlı çocuk için program düzenlendiDonarak şehit olan 120 Vanlı çocuk için program düzenlendi
SIRADAKİ HABER