HaberlerGündemÖğrencilerden sağlıkçılara anlamlı ziyaret

Öğrencilerden sağlıkçılara anlamlı ziyaret

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bulunan Dumlupınar İlkokulu öğrencileri, Viranşehir Devlet Hastanesi’nde görev yapan sağlıkçıları ziyaret etti.

Öğrencilerden sağlıkçılara anlamlı ziyaret

Öğrenciler, kendi yaşamını riske atan sağlıkçıların yanında olduklarını göstermek için, sağlıkçılara yazdıkları mektupları ve getirdikleri karanfilleri vererek, 81 ili temsilen 81 balon uçurttular.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan hastane Başhekimi Uzm.Dr. Yusuf Altınöz, "Hastanemizde daha önce uzun süre görev yapıp Viranşehir halkının sevgisini kazanmış ve yakın zamanda Covid-19 nedeni ile hayatını kaybeden Dr. Abdurrahman Demir anısına çınar ağacı dikilmiştir.

Tüm sağlık çalışanları olarak toplumun geleceğini şekillendiren; aynı zamanda pandemi ile büyük savaş verdiğimiz bu dönemde örnek davranışları ile bugünümüze de yön veren saygıdeğer eğitimcilerimize sonsuz saygılarımızı sunup teşekkürü borç biliriz."dedi.

İLGİLİ HABERLER

Kuvvetli buzlanma, don ve çığ tehlikesi uyarısıKuvvetli buzlanma, don ve çığ tehlikesi uyarısıDışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiDışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiİzmir'de art arda depremler yaşandıİzmir'de art arda depremler yaşandıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazası
SIRADAKİ HABER