HaberlerGündemÖğrencilerden sağlıkçılara anlamlı ziyaret

Öğrencilerden sağlıkçılara anlamlı ziyaret

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bulunan Dumlupınar İlkokulu öğrencileri, Viranşehir Devlet Hastanesi’nde görev yapan sağlıkçıları ziyaret etti.

Öğrencilerden sağlıkçılara anlamlı ziyaret

Öğrenciler, kendi yaşamını riske atan sağlıkçıların yanında olduklarını göstermek için, sağlıkçılara yazdıkları mektupları ve getirdikleri karanfilleri vererek, 81 ili temsilen 81 balon uçurttular.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan hastane Başhekimi Uzm.Dr. Yusuf Altınöz, "Hastanemizde daha önce uzun süre görev yapıp Viranşehir halkının sevgisini kazanmış ve yakın zamanda Covid-19 nedeni ile hayatını kaybeden Dr. Abdurrahman Demir anısına çınar ağacı dikilmiştir.

Tüm sağlık çalışanları olarak toplumun geleceğini şekillendiren; aynı zamanda pandemi ile büyük savaş verdiğimiz bu dönemde örnek davranışları ile bugünümüze de yön veren saygıdeğer eğitimcilerimize sonsuz saygılarımızı sunup teşekkürü borç biliriz."dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER