HaberlerGündemÖğrenci servisleri denetlendi

Öğrenci servisleri denetlendi

​Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Trafik Şube Müdürlüğü, Adıyaman’da faaliyet gösteren öğrenci servis araçlarına yönelik denetim gerçekleştirdi.

Öğrenci servisleri denetlendi

Adıyaman’da faaliyet gösteren servis araçlarına yönelik denetimler şehrin farklı noktalarında gerçekleştirilen uygulamalarla sürdürülüyor.

Zabıta ve Polis ekipleri tarafından yapılan denetimlerle ilgili bilgi veren yetkililer "Karayollarında can ve mal güvenliğinin sağlanması, insanların bireysel ve toplumsal duyarlılığını arttırarak trafik bilincinin oluşması ve geliştirilmesi amacıyla sık sık gerçekleştirdiğimiz denetimlere devam ediyoruz. Sürücülerimizden ve vatandaşlarımızdan trafikte daha dikkatli olmalarını istiyoruz. Denetimlerimizin de asıl gerekçesi budur." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER