HaberlerGündem"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan covid-19 salgını nedeniyle ilk kez online üzerinden yapılacak.

"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

4 kategoriden oluşan "O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün gerçekleştirilecek. 1'nci kategoriler için sınav saat 10.00'da başlayacak.

Kategorileri için belirlenen saatler arasında, https://peygambersevdalilari.com web sayfasından T.C. Kimlik numaralarını ve doğum yıllarını girerek yarışmaya katılabilecek.

Yarışma saatleri birinci kategori için 10.00-12.00, 2'nci kategori için 13.00-15.00, 3'üncü ve 4'üncü kategoriler için 16.00-18.00 saatleri arasında olacak.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezasıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyor28 Şubat mağdurlarının yaşadıkları hafızalardan silinmiyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorHava sıcaklıklarında önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyorOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyor
SIRADAKİ HABER