HaberlerGündem"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan covid-19 salgını nedeniyle ilk kez online üzerinden yapılacak.

"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

4 kategoriden oluşan "O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün gerçekleştirilecek. 1'nci kategoriler için sınav saat 10.00'da başlayacak.

Kategorileri için belirlenen saatler arasında, https://peygambersevdalilari.com web sayfasından T.C. Kimlik numaralarını ve doğum yıllarını girerek yarışmaya katılabilecek.

Yarışma saatleri birinci kategori için 10.00-12.00, 2'nci kategori için 13.00-15.00, 3'üncü ve 4'üncü kategoriler için 16.00-18.00 saatleri arasında olacak.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER