HaberlerGündem"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan covid-19 salgını nedeniyle ilk kez online üzerinden yapılacak.

"O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün yapılacak

4 kategoriden oluşan "O'nu Oku, O'nu Yaşa Online Siyer Yarışması" bugün gerçekleştirilecek. 1'nci kategoriler için sınav saat 10.00'da başlayacak.

Kategorileri için belirlenen saatler arasında, https://peygambersevdalilari.com web sayfasından T.C. Kimlik numaralarını ve doğum yıllarını girerek yarışmaya katılabilecek.

Yarışma saatleri birinci kategori için 10.00-12.00, 2'nci kategori için 13.00-15.00, 3'üncü ve 4'üncü kategoriler için 16.00-18.00 saatleri arasında olacak.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER