HaberlerGündemNusaybin kırsalında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor

Nusaybin kırsalında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor

Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK operasyonları nedeniyle 16 kırsal mahalle ile mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağının bu gece 23.45'te sona ereceği duyuruldu.

Nusaybin kırsalında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor

Mardin Valiliğinden yapılan açıklamada, Nusaybin ilçesine bağlı 16 kırsal mahalle ve mezralarında PKK operasyonları nedeniyle sokağa çıkma yasağının ilan edildiği hatırlatıldı.

Açıklamada, ilçeye bağlı kırsal Bahmin, Yakınca, Kaleli, Güneli, Yol, Günyurdu, Mağaracık, Tekağaç, Arpalı, Sapanlı, Şekrin, Güzelsu, Dibek, Üçyol, Dağiçi, Eskihisar mahalleri ve mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağının, operasyonların sona ermesi nedeniyle bu gece 23.45'te sona ereceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaDışişleri Bakanlığından Myanmar'daki şiddet olaylarına kınamaTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıTunceli'de sinema salonları 1 Nisan'a kadar kapalıMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremMalatya'da 3,8 büyüklüğünde depremİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyorİş yeri yanan esnaf yetkililerden yardım bekliyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor​Adıyaman'da mahalle bahçeleri kurulmaya devam ediyor
SIRADAKİ HABER