HaberlerGündemNusaybin kırsalında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor

Nusaybin kırsalında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor

Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK operasyonları nedeniyle 16 kırsal mahalle ile mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağının bu gece 23.45'te sona ereceği duyuruldu.

Nusaybin kırsalında ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırılıyor

Mardin Valiliğinden yapılan açıklamada, Nusaybin ilçesine bağlı 16 kırsal mahalle ve mezralarında PKK operasyonları nedeniyle sokağa çıkma yasağının ilan edildiği hatırlatıldı.

Açıklamada, ilçeye bağlı kırsal Bahmin, Yakınca, Kaleli, Güneli, Yol, Günyurdu, Mağaracık, Tekağaç, Arpalı, Sapanlı, Şekrin, Güzelsu, Dibek, Üçyol, Dağiçi, Eskihisar mahalleri ve mezralarında ilan edilen sokağa çıkma yasağının, operasyonların sona ermesi nedeniyle bu gece 23.45'te sona ereceği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER