HaberlerGündemNusaybin’in içme suyu ve altyapı sorunları masaya yatırıldı

Nusaybin’in içme suyu ve altyapı sorunları masaya yatırıldı

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş Başkanlığında, Nusaybin ilçesinin içme suyu ve altyapısı masaya yatırıldı.

Nusaybin’in içme suyu ve altyapı sorunları masaya yatırıldı

Vali Demirtaş, vatandaşların içme suyu ve altyapı konularında talep ve sorunlarına hızlı çözüm üretmek amacıyla tespit edilen sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri toplantılarını sürdürüyor.

Sorunları belirlemek ve bunların çözümü noktasında imkanlar ölçüsünde çalıştıklarını söyleyen Vali Demirtaş, Mardin genelinde içme suyu ve altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmanın gayretinde olduklarını belirtti.

Sorunları tek tek tespit ederek çözümü için yatırım programları oluşturulduğunu ifade eden Demirtaş, şunları söyledi;

“İlçelerimizdeki içme suyu ve altyapı sorunlarını çözmek için ekiplerimiz çalışıyor. Bazı noktalarda ihtiyaca cevap verme noktasında eksik kalan içme suyu şebekesini yeniliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin dört yanındaki her bir vatandaşımıza hizmet sunmak için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. İmkanlar ölçüsünde gerek üst yapı gerekse de altyapı konularında vatandaşlarımızın beklediği hizmetleri sunabilmek için çalışıyoruz.”

Vali Demirtaş’ın yanı sıra toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan, MARSU Genel Müdürü Abdüsselam Altunkaynak ve ilgili Daire Başkanları ile Şube Müdürleri katıldı.

Toplantı, Mardin Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü tarafından Nusaybin ilçesinde yapılması planlanan ve devam eden çalışmalar hakkında yapılan değerlendirmenin ardından son buldu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER