HaberlerGündemNusaybin’de “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması gerçekleştirildi

Nusaybin’de “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Karayolunda Trafik Güvenliğinin sağlanması ve trafikte yayalara öncelik farkındalığını oluşturmak amacıyla “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması kapsamında Nusaybin’de program düzenlendi.

Nusaybin’de “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması gerçekleştirildi

Mardin Yolu Caddesi’nde bulunan yaya geçidinde yapılan uygulamaya, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın ile ilçe protokolü ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri katıldı.

Trafik polisleri tarafından yapılan bilgilendirmeden sonra Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın, öğrencilere kırmızı düdük ve broşür dağıttı. Daha sonra protokol üyeleri ve öğrenciler, yaya geçidini kullanarak yolun karşısına geçti.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın, sürücülere broşür dağıtarak yaya önceliği konusunda uyarılarda bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER