HaberlerGündemNusaybin’de “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması gerçekleştirildi

Nusaybin’de “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması gerçekleştirildi

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Karayolunda Trafik Güvenliğinin sağlanması ve trafikte yayalara öncelik farkındalığını oluşturmak amacıyla “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması kapsamında Nusaybin’de program düzenlendi.

Nusaybin’de “Yayalar Kırmızı Çizgimiz” uygulaması gerçekleştirildi

Mardin Yolu Caddesi’nde bulunan yaya geçidinde yapılan uygulamaya, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın ile ilçe protokolü ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri katıldı.

Trafik polisleri tarafından yapılan bilgilendirmeden sonra Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın, öğrencilere kırmızı düdük ve broşür dağıttı. Daha sonra protokol üyeleri ve öğrenciler, yaya geçidini kullanarak yolun karşısına geçti.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Yalçın, sürücülere broşür dağıtarak yaya önceliği konusunda uyarılarda bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER