HaberlerGündemNusaybin'de parke taşı çalışmaları sürüyor

Nusaybin'de parke taşı çalışmaları sürüyor

Mardin Nusaybin Belediyesi tarafından ilçede başlatılan parke taşı çalışmaları devam ediyor.

Nusaybin'de parke taşı çalışmaları sürüyor

Nusaybin Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede ihtiyaç duyan mahallelerdeki sokak ve caddelerde parke taşı çalışmaları aralıksız sürüyor.

Mor Yakup ve Zeynelabidin Mahallelerinde yapılan parke taşı çalışmalarından sonra Kışla ve Fırat Mahallelerinde de çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Fırat Mahallesinde, Bekir Durak, Dilek, Yılmaz, Akdeniz ve Çağdaş Sokak ile Kışla Mahallesinde Palamut, Vatan ve Rüzgâr sokakta parke taşı, bordür taşı ile oluk taşı döşenmesi çalışmalarının devam ettiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

İdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorİdlib'de 90 adet "Şanıurfa İbrahim Halilullah" evi yapılıyorBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıBakır kablo hırsızlığı şüphelileri yakalandıİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiİstanbul'da barajlardaki doluluk oranı yüzde 55'i geçtiIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldıIlısu Baraj Gölü’ne girilmemesi uyarısı yapıldıElazığ'ın ilçelerinde arazi toplulaştırma çalışmaları devam ediyorElazığ'ın ilçelerinde arazi toplulaştırma çalışmaları devam ediyor
SIRADAKİ HABER