HaberlerGündemNusaybin'de motosiklet hırsızlık şebekesine operasyon

Nusaybin'de motosiklet hırsızlık şebekesine operasyon

​Mardin'in Nusaybin ilçesinde, farklı il ve ilçelerde motosiklet hırsızlığı yapan 5 kişilik hırsızlık şebekesi gözaltına alındı.

Nusaybin'de motosiklet hırsızlık şebekesine operasyon

Mardin'in Nusaybin ilçesinde farklı tarihlerde gerçekleşen motosiklet hırsızlığı nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne ekipleri soruşturma başlattı.

Şüphelilerin tespiti ve çalınan motosikletlerin bulunması amacıyla yaklaşık 2 aylık çalışma yapan polis, güvenlik kamera görüntüleri, PTS ve KGYS görüntü incelemeleri ile arşiv araştırmaları ve 200 saatlik kamera izlemeleri sonrası Mardin İl Emniyet Müdürlüğü ve Derik ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile ortak yapılan operasyon sonucu M.Ü, N.S, K.D, O.Ö ve Ş.İ'yi gözaltına aldı.

Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosunca sorgulanan şahısların Nusaybin'de 9, farklı il ve ilçelerde de 8 olmak üzere toplamda 17 adet motosiklet hırsızlığı failleri olduğu tespit edildi.

Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerinden sonra şahıslar adli mercilere sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER