HaberlerGündemNusaybin'de motosiklet hırsızlık şebekesine operasyon

Nusaybin'de motosiklet hırsızlık şebekesine operasyon

​Mardin'in Nusaybin ilçesinde, farklı il ve ilçelerde motosiklet hırsızlığı yapan 5 kişilik hırsızlık şebekesi gözaltına alındı.

Nusaybin'de motosiklet hırsızlık şebekesine operasyon

Mardin'in Nusaybin ilçesinde farklı tarihlerde gerçekleşen motosiklet hırsızlığı nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne ekipleri soruşturma başlattı.

Şüphelilerin tespiti ve çalınan motosikletlerin bulunması amacıyla yaklaşık 2 aylık çalışma yapan polis, güvenlik kamera görüntüleri, PTS ve KGYS görüntü incelemeleri ile arşiv araştırmaları ve 200 saatlik kamera izlemeleri sonrası Mardin İl Emniyet Müdürlüğü ve Derik ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile ortak yapılan operasyon sonucu M.Ü, N.S, K.D, O.Ö ve Ş.İ'yi gözaltına aldı.

Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosunca sorgulanan şahısların Nusaybin'de 9, farklı il ve ilçelerde de 8 olmak üzere toplamda 17 adet motosiklet hırsızlığı failleri olduğu tespit edildi.

Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerinden sonra şahıslar adli mercilere sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

Fatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştıFatih sondaj gemisi Türkali-2 kuyusuna ulaştıÇatı katında çıkan yangın korkuttuÇatı katında çıkan yangın korkuttuEv hanımları kurslarda aldıkları eğitimle meslek sahibi oluyorEv hanımları kurslarda aldıkları eğitimle meslek sahibi oluyorHakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybettiHakkari'deki patlamada yaralanan asker hayatını kaybettiBakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını incelediBakan Kurum Elazığ'da deprem konutlarını inceledi
SIRADAKİ HABER