HaberlerGündemNusaybin'de iş adamına yapılan saldırıyla ilgili 4 kişi tutuklandı

Nusaybin'de iş adamına yapılan saldırıyla ilgili 4 kişi tutuklandı

Mardin Nusaybin İlçe Merkezinde iş adamı Oktay Mungan'a yapılan silahlı saldırı ile ilgili 4 kişi tutuklandı. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Nusaybin'de iş adamına yapılan saldırıyla ilgili 4 kişi tutuklandı

10 Şubat Çarşamba Günü Mardin'in Nusaybin ilçesinde Midyat Yolu Caddesi Kışla Camisi önünde 2 kişi tarafından silahlı saldırıya uğrayan Nusaybinli iş adamı Oktay Mungan ağır yaralanmıştı.

Nusaybin polisi şüphelileri 2 saatte yakaladı

Saldırı sonrası Nusaybin Polisi saldırganları ve şüphelileri yakalamak için ilçede geniş çaplı soruşturma başlattı.

Nusaybin Polisi, saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen 2 kişi ile birlikte toplamda 8 kişiyi gözaltına aldı.

4 kişi tutuklandı

Nusaybin İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen şahısların sorgusu 3 gün sürdü. Emniyetteki işlemleri biten şahıslardan Nusaybin Asliye Hukuk Mahkemesine çıkarılan İ.D., Ş.B., D.I. ve O.Y. tutuklanarak Mardin cezaevine konuldu.

Saldırı anına ait görüntüler ortaya çıktı

10 Şubat'ta saldırıya uğrayan İş Adamı Oktay Mungan'a ait silahlı saldırıya uğradığı anların görüntüleri ortaya çıktı.

Kamera görüntülerine göre, Kışla Camisi önündeki bankta oturan iki kişi, Oktay Mungan'ın bir iş yerinden çıkıp otomobiline yöneldiği sırada silahlı saldırıyı gerçekleştiriyor.

Mungan, saldırı sonrası yere yığılırken çevrede bulunan vatandaşların saldırganları kovaladığı görülüyor.

Kaldırıldığı Nusaybin Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalelerden sonra Mardin Devlet Hastanesine kaldırılan Mungan'ın hayati tehlikesi sürdüğü kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Barış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’da
SIRADAKİ HABER