HaberlerGündemNusaybin'de elektrik akımına kapılan elektrik işçisi ağır yaralandı

Nusaybin'de elektrik akımına kapılan elektrik işçisi ağır yaralandı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde elektrik hatlarını yer altına çeken elektrik firmasının işçisi, elektrik akımına kapılarak ağır yaralandı.

Nusaybin'de elektrik akımına kapılan elektrik işçisi ağır yaralandı

Alınan bilgilere göre, olay akşam saatlerinde Nusaybin 8 Mart Mahallesi Sinem Sokak üzerinde meydana geldi.

Nusaybin’de elektrik firması işçilerinin yaptığı yer altı çalışmalarında, elektrik işçisi Eyyüp Yılmaz (44), çıktığı elektrik direğinde akıma kapılarak hareketsiz halde direkte yaklaşık 5 dakika asılı kaldı.

Ağır yaralanan Yılmaz, asılı kaldığı direkten ekip arkadaşları tarafından indirildi.

İhbar, üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri, ambulansla yaralı Yılmaz’ı, Nusaybin Devlet Hastanesi acil servisine kaldırarak tedavi altına aldı.

Burada yapılan ilk müdahaleden sonra Yılmaz’ın Kızıltepe’de özel hastaneye sevk edildiği ve hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER