HaberlerGündemNusaybin Baraj Yolu Caddesi'nde asfaltlama çalışmaları başladı

Nusaybin Baraj Yolu Caddesi'nde asfaltlama çalışmaları başladı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş ile Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan, Gırnavaz Mahallesi Baraj Yolu Caddesi'nde başlayan asfaltlama çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Nusaybin Baraj Yolu Caddesi'nde asfaltlama çalışmaları başladı

Gırnavaz Mahallesi Baraj Yolu Caddesi'nde başlayan asfalt çalışmalarını inceleyen Demirtaş, görevlilerden bilgi aldı.

Cadde üzerindeki vatandaşlarla da bir araya gelen Demirtaş, asfaltlanan yolun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Demirtaş ve Nusaybin Kaymakamı beraberindeki heyetle daha sonra Çatalözü Mahallesi'nde bulunan Artuklu Üniversitesi Nusaybin Meslek Yüksekokulu alanında incelemelerde bulundu.

DSİ Çağ Çağ Sulama kanalında da incelemelerde bulunan Demirtaş, DSİ 102'nci Şube Müdürü Alaattin Akgül'den bilgi aldı.

Vali Demirtaş, ilçedeki ziyaret ve incelemelerinin son durağında "Mardin Yeşilleniyor Projesi" kapsamında, 2020-2021 yılı ağaçlandırma çalışmalarında Nusaybin tarihi İpekyolu orta refüjünde yapılan fidan dikimleri bölgesinde incelemelerde bulundu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER