HaberlerGündemNesli tükenmekte olan su samurları ağzında balıkla görüntülendi

Nesli tükenmekte olan su samurları ağzında balıkla görüntülendi

​Muğla'nın Seydikemer ilçesinde görüntülenen su samurları eşen Çayı'nda yakaladıkları balıkları yerken görüntülendi.

Nesli tükenmekte olan su samurları ağzında balıkla görüntülendi

Seydikemer Belediyesi tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşılan nesli tükenmekte olan su samurları bir yandan yakaladıkları balıkları yerken diğer taraftan kendilerini görüntüleyen vatandaşları süzdü.

Belediye tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada "İlçemizde bugün iki utangaç misafirimiz vardı. Nesli tükenmekte olan iki su samurunu Eşen Çayımızda görüntülemek oldukça heyecanlıydı. Çayımızın balığını tadarken, objektiflere güzel pozlar verdiler." denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER