HaberlerGündemNemrut Krater Gölü'nde kış manzarası

Nemrut Krater Gölü'nde kış manzarası

Dört mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Türkiye'nin en büyük krater gölü olan Nemrut Krater Gölü, beyaz örtüsüyle de ziyaretçilerini büyülüyor.

Nemrut Krater Gölü'nde kış manzarası

Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Projesi (EDEN) kapsamında "Mükemmeliyet Ödülü" alan 2 bin 900 rakımlı Nemrut Krater Gölü, beyaz örtüsüyle de dikkat çekiyor.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Nemrut Krater Gölü, beyaz örtünün maviyle buluşması görsel şölen sunuyor. Bu yıl kış mevsiminin geç gelmesi, kar yağışının az olması nedeniyle ziyaretçiler Nemrut'tun zirvesinde kalderayı seyretmenin tadını çıkarıyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER