HaberlerGündemNemrut Krater Gölü'nde kış manzarası

Nemrut Krater Gölü'nde kış manzarası

Dört mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Türkiye'nin en büyük krater gölü olan Nemrut Krater Gölü, beyaz örtüsüyle de ziyaretçilerini büyülüyor.

Nemrut Krater Gölü'nde kış manzarası

Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Projesi (EDEN) kapsamında "Mükemmeliyet Ödülü" alan 2 bin 900 rakımlı Nemrut Krater Gölü, beyaz örtüsüyle de dikkat çekiyor.

Her mevsim ayrı bir güzelliğe bürünen Nemrut Krater Gölü, beyaz örtünün maviyle buluşması görsel şölen sunuyor. Bu yıl kış mevsiminin geç gelmesi, kar yağışının az olması nedeniyle ziyaretçiler Nemrut'tun zirvesinde kalderayı seyretmenin tadını çıkarıyor.

İLGİLİ HABERLER

Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu il genelinde incelemelerde bulunduTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 168 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiİstanbul'da beklenen kar yağışı başladıİstanbul'da beklenen kar yağışı başladı28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti28 Şubat mağdurlarından Zekiye Yağmurcu vefat etti10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı10 aracın karıştığı zincirleme kaza: 12 yaralı
SIRADAKİ HABER