HaberlerGündemNakıboğlu"nda seramik ve çini eserleri sergisi açıldı

Nakıboğlu"nda seramik ve çini eserleri sergisi açıldı

Özel Emine Nakıboğlu Koleji’nde eğitim gören öğrenciler tarafından 'Seramik ve çini eserleri' sergisi açıldı.

Nakıboğlu"nda seramik ve çini eserleri sergisi açıldı
Özel Emine Nakıboğlu Koleji’nde eğitim gören öğrenciler tarafından 'Seramik ve çini eserleri' sergisi açıldı.

Sergide rölyef panodan vazoya, çerezlikten reçelliğe, kaşıklıktan duvar süsüne kadar birçok değişik sanat eserlerinin yer aldığı bilgisini veren Okul Müdürü Süleyman Eski, "Yılsonu etkinliği olarak çocuklarımızın böyle güzel ve anlamlı bir sergi hazırlaması gerçekten mutluluk verici. Onlar yaşça küçük ama yaptıkları eserler gerçekten çok güzel. Sergide emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum." dedi.

Görsel Sanatlar öğretmeni Şule Kuran ise bir yıllık çalışmanın ürünlerini burada sergilediklerini ifade ederek, “Öğrencilerin bir yıldır edindikleri bilgi, beceri ve tecrübeyi ürettikleri el emeği göz nuru' eserlere dönüştürmesi hepimiz açısından gayet memnun edici bir durum. Hepsi birinden güzel çalışmalar. Öğrencilerimi tebrik ediyorum.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

Kar yağışı birçok ilde etkili olduKar yağışı birçok ilde etkili olduİstanbul'da PKK operasyonu: 8 gözaltıİstanbul'da PKK operasyonu: 8 gözaltıWhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediWhatsApp geri adım attı: Gizlilik sözleşmesinin tarihini ertelediPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıPervari'de yoğun kar yağışından kapanan 12 köyün yolu ulaşıma açıldıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktıİş yerinden para kasasını çalan kişi eski çalışan çıktı
SIRADAKİ HABER