HaberlerGündemMutki Belediye başkanına saldırı

Mutki Belediye başkanına saldırı

Bitlis'in Mutki ilçesinde bir grup tarafından bıçaklı ve sopalı saldırıya uğrayan Mutki Belediye Başkanı Nurettin Yol, yanında bulunan oğlu ve koruma polisi yaralandı.

Mutki Belediye başkanına saldırı

Edinilen bilgeye göre, bugün saat 14.00 sıralarında, ilçede yapımı devam eden belediye hizmet binasını ziyaret eden Yol, bir grubun saldırısına uğradı.

Saldırıya uğrayan Yol, yanında bulunan oğlu Evrim Emre Yol ile koruma polisi E.A. aldıkları bıçak darbeleri sonucu yaralandı. Yaralanan Yol ve beraberindekiler, Mutki Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Saldırıda 2 kişinin yakalandığı ve diğer saldırganların yakalanması için çalışma başlatılırken, ilçenin giriş çıkışları kolluk kuvvetlerince kontrol altına alındığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER