HaberlerGündemMutki Belediye başkanına saldırı

Mutki Belediye başkanına saldırı

Bitlis'in Mutki ilçesinde bir grup tarafından bıçaklı ve sopalı saldırıya uğrayan Mutki Belediye Başkanı Nurettin Yol, yanında bulunan oğlu ve koruma polisi yaralandı.

Mutki Belediye başkanına saldırı

Edinilen bilgeye göre, bugün saat 14.00 sıralarında, ilçede yapımı devam eden belediye hizmet binasını ziyaret eden Yol, bir grubun saldırısına uğradı.

Saldırıya uğrayan Yol, yanında bulunan oğlu Evrim Emre Yol ile koruma polisi E.A. aldıkları bıçak darbeleri sonucu yaralandı. Yaralanan Yol ve beraberindekiler, Mutki Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Saldırıda 2 kişinin yakalandığı ve diğer saldırganların yakalanması için çalışma başlatılırken, ilçenin giriş çıkışları kolluk kuvvetlerince kontrol altına alındığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Malatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıMalatya’da uyuşturucu hap ticaretinden 2 kişi tutuklandıBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruzBakan Yardımcısı Yavuz, yurt dışındaki tarihi eserlerin getirilmesi için çalışıyoruz​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldı​Van’da AFAD gönüllülerine kimlikleri dağıtıldıMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildiMalatya'da İl Afet Risk Azaltma Planı toplantısı gerçekleştirildiSiirt’te hizmet verecek yeni ilçe otogarında çalışmalar başladıSiirt’te hizmet verecek yeni ilçe otogarında çalışmalar başladı
SIRADAKİ HABER