HaberlerGündemMutki Belediye başkanına saldırı

Mutki Belediye başkanına saldırı

Bitlis'in Mutki ilçesinde bir grup tarafından bıçaklı ve sopalı saldırıya uğrayan Mutki Belediye Başkanı Nurettin Yol, yanında bulunan oğlu ve koruma polisi yaralandı.

Mutki Belediye başkanına saldırı

Edinilen bilgeye göre, bugün saat 14.00 sıralarında, ilçede yapımı devam eden belediye hizmet binasını ziyaret eden Yol, bir grubun saldırısına uğradı.

Saldırıya uğrayan Yol, yanında bulunan oğlu Evrim Emre Yol ile koruma polisi E.A. aldıkları bıçak darbeleri sonucu yaralandı. Yaralanan Yol ve beraberindekiler, Mutki Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Saldırıda 2 kişinin yakalandığı ve diğer saldırganların yakalanması için çalışma başlatılırken, ilçenin giriş çıkışları kolluk kuvvetlerince kontrol altına alındığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER