HaberlerGündemMuş'ta kar ve tipi nedeniyle 159 yerleşim biriminin yolu kapalı

Muş'ta kar ve tipi nedeniyle 159 yerleşim biriminin yolu kapalı

Yoğun kar ve tipi nedeniyle kapanan yolların tekrar açılabilmesi için yoğun çalışma yürütülüyor.

Muş'ta kar ve tipi nedeniyle 159 yerleşim biriminin yolu kapalı

Muş'ta olumsuz hava koşulları, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kent genelinde 159 yerleşim biriminin yolu, yoğun kar ve tipi nedeniyle kapanmış durumda.

Kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamaların yaşandığı yerlerde ekipler, yol açma çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, kar kalınlığının yer yer bir metreye ulaştığı ve tipinin etkili olduğu yerlerde ilerlemekte güçlük çekiyor.

Yüksek kar örtüsü bulunan dik yamaçlarda çığ oluşma riski bulunuyor.

Meydana gelebilecek buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER