HaberlerGündemMuş'ta kar ve tipi nedeniyle 159 yerleşim biriminin yolu kapalı

Muş'ta kar ve tipi nedeniyle 159 yerleşim biriminin yolu kapalı

Yoğun kar ve tipi nedeniyle kapanan yolların tekrar açılabilmesi için yoğun çalışma yürütülüyor.

Muş'ta kar ve tipi nedeniyle 159 yerleşim biriminin yolu kapalı

Muş'ta olumsuz hava koşulları, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Kent genelinde 159 yerleşim biriminin yolu, yoğun kar ve tipi nedeniyle kapanmış durumda.

Kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamaların yaşandığı yerlerde ekipler, yol açma çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, kar kalınlığının yer yer bir metreye ulaştığı ve tipinin etkili olduğu yerlerde ilerlemekte güçlük çekiyor.

Yüksek kar örtüsü bulunan dik yamaçlarda çığ oluşma riski bulunuyor.

Meydana gelebilecek buzlanma ve don olayı ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER