HaberlerGündemMurat Nehri ve Keban Barajı gölünde balık av yasağı yarın başlıyor

Murat Nehri ve Keban Barajı gölünde balık av yasağı yarın başlıyor

Palu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Murat Nehri ve Keban Baraj Gölü'nde 1 Nisan tarihinden itibaren balık avlamanın yasaklandığını duyurdu.

Murat Nehri ve Keban Barajı gölünde balık av yasağı yarın başlıyor

Palu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "1 Nisan-1 Temmuz tarihleri arasında, Murat Nehri ve Keban Baraj Gölü üzerinde her türlü balık avlamak yasaktır. Balık avlayanlar hakkında yasal islem yapılacaktır. Üreme döneminde balıklarımıza sahip çıkmak, gelecek nesillere yaşanabilir bir ülke bırakmak hepimizin en temel görevidir." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER