HaberlerGündemMurat Nehri ve Keban Barajı gölünde balık av yasağı yarın başlıyor

Murat Nehri ve Keban Barajı gölünde balık av yasağı yarın başlıyor

Palu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Murat Nehri ve Keban Baraj Gölü'nde 1 Nisan tarihinden itibaren balık avlamanın yasaklandığını duyurdu.

Murat Nehri ve Keban Barajı gölünde balık av yasağı yarın başlıyor

Palu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "1 Nisan-1 Temmuz tarihleri arasında, Murat Nehri ve Keban Baraj Gölü üzerinde her türlü balık avlamak yasaktır. Balık avlayanlar hakkında yasal islem yapılacaktır. Üreme döneminde balıklarımıza sahip çıkmak, gelecek nesillere yaşanabilir bir ülke bırakmak hepimizin en temel görevidir." ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER