HaberlerGündemMuhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında 3 kişi hakkında yakalama kararı

Muhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında 3 kişi hakkında yakalama kararı

​Muhsin Yazıcıoğlu'nu vefatına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 3 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

Muhsin Yazıcıoğlu soruşturmasında 3 kişi hakkında yakalama kararı

Muhsin Yazıcıoğlu vefatıyla ilgili Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma ile ilgili açıklama yapan dava avukatlarından Veysel Aşkın, FETÖ'nün 19 ildeki avukatlarından sorumlu olan Kamil Bakum'un verdiği ifadeler doğrultusunda 3 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldığını belirtti.  

Aşkın şu ifadeleri kullandı:

"Bu ifadeler doğrultusunda Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 7 kişi hakkında işlem başlattığı, bunların 3'üyle ilgili yakalama kararı çıkardığı yönündedir. Bu, oldukça önemlidir. Bizim başından beri ifade ettiğimiz şey, bu bir suikasttır, örgütlü bir yapı tarafından yapılmıştır. Buradaki tüm parmak izleri FETÖ'yü göstermektedir."   

İLGİLİ HABERLER

Elektronik ev eşyaları engelli vatandaşlar için daha erişilebilir olacakElektronik ev eşyaları engelli vatandaşlar için daha erişilebilir olacakSiirt geneli köy envanter çalışması başlatıldıSiirt geneli köy envanter çalışması başlatıldıVan’da 122 kilogram uyuşturucu ele geçirildiVan’da 122 kilogram uyuşturucu ele geçirildiNormalleşme Süreci ile birlikte Balıklıgöl Yerleşkesi'nde yoğunluk yaşanıyorNormalleşme Süreci ile birlikte Balıklıgöl Yerleşkesi'nde yoğunluk yaşanıyorAdıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildiAdıyaman'da uyuşturucu madde ele geçirildi
SIRADAKİ HABER